Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 12 éves lány vagyok. És...

12 éves lány vagyok. És nagyon sok pattanás van az arcomon és a hátamon már 10 éves korom óta. (többi lent) (? )

Figyelt kérdés
Tudom hogy hülye voltam, de tavaly le borotváltam a kezemet. De nem vizeztem be se semmi csak le borotváltam. És tavaly óta a karom teli van pöttyökkel olyan mint a pattanás de annál keményebb. Voltam orvosnál is vele azt mondták hogy allergia. És nem csináltak vele semmit. Csak írtak rá egy kenőcsöt, de nem küldtek el allergia vizsgálatra. Szerintetek mitől van ez? Már rövid újjút se merek fel venni..:(( A macska okozhat ilyet?
2014. jan. 4. 10:06
 1/7 anonim válasza:
hat a macska ugy okozhat ilyet ha allergias vagy ra.. am sok embernek lattam mar ilyet.. a kenocstol am nem lett jobb??? esetleg masik orvoshoz is elmehetnel...! az arcodon a pattanasokra meg a teafa olajos szappant tudom ajanlani.. nekem bevallt meg am nyaron a napozas is szaritja a pattanasokat esetleg a hatadon.. :))
2014. jan. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kenőcstől még rosszabb lett. De nyáron amikor napozok akkor ezek a kis pöttyök el halványulnak és ritkán jönnek elő. De télen nagyon csúnya. A pattanásokra vettem ilyen szárító krémet ami tényleg hatásos. Szóval a pattanásokat még ki bírom, de ezeket a pöttyöket nem.
2014. jan. 4. 11:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de a doki akinél voltatok elég gyatra munkát végzett.Ha azt mondták allergia,el kellett volna küldeniük vizsgálatra...Az arcodon,hátadon lévő pattanásokat meg kozmetikus rendezze el.Én sajnos szétvakartam a hátamon,vállamon lévő pattanásokat,és tiszta heg lett,ne járj így.
2014. jan. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A pattanásra vettem szárító krémet úgy hogy az nem is zavar ha van. De ezek a pöttyök ki készítenek!!!
2014. jan. 4. 12:30
 5/7 anonim ***** válasza:
El kell menni allergia vizsgálatra, csak azzal derül ki hogy mi a gond.
2014. jan. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
anyukámnak is vannak ilyen pöttyök a karján, az infralámpa sokat segít rajta, meg nekem az arcbőrömön is :)
2014. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor megpróbálom az infralámpát van nekünk! És majd el megyek allergia vizsgálatra-
2014. jan. 4. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!