Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sajnos, az arcomon és a...

Sajnos, az arcomon és a hátamon is elég sok pattanás van. :/ Lehet, hogy a korom miatt, mert 14 vagyok, de el akarom tüntetni őket. Pár tipp jó lenne?!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
szolitól leszárad
2011. ápr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a szoli rossz ötlet! ugyebár mindenkinek más a bőre.. menj el kozmetikushoz vagy bőrgyógyászhoz, hátha tudnak valamit, ami neked hat.. én 21 éves vagyok és még mindig pattanásos a hátam meg az arcom, szóval nem feltétlenül a kor miatt van... és még semmi se hatott csak átmenetileg..
2011. ápr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
szerencsére nekem nem olyan a bőröm,de a barátnőmnek igen és ő kozmetikushoz jár, és azóta egész szép(amúgy tényleg nem jó ötlet a szolárium!!)
2011. ápr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenféle krémek meg tonikok meg arcradírok vannak, amiket erre találtak ki. Nekem nem váltak be, ugyan olyan pattanásos vagyok. De van akinek használ, mindenkinél máshogy van ez. Amúgy ha nem vállnak be menj el kozmetikushoz, kinyomkodja neked, esetleg adhat valami krémet vagy valamit. Ez a legjobb megoldás mást nem tudok, majd kinövöd.
2011. ápr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a szolárium szerintem se jó...anya jár, de én félek tőle alapból..:D nem rég voltam kozmetikusnál, aki egy lézeres kezelést ajánlott...erről mi a véleményetek?
2011. ápr. 21. 13:12
 6/7 anonim válasza:

az a lézeres kezelés jó lehet....

elvileg 4-5 alaklom és végleg eltűnik hol lehet ilyet nekem is ékéne...

2011. ápr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves 'Szuperhőseim' !

Sok-sok megoldással szolgáltatok nekem...köszönöm.

De szeretném nektek javasolni..., hülyén fog hangzani...kecsketejkrém...leszárítja és csökkenti a gyulladást...1 hét alatt kb. az 50%-a eltűnt a pattanásaimnak...!

2011. máj. 5. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!