Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek az ombre...

Mi a véleményetek az ombre hajról? Szeretnétek olyat? Nektek megengednék 15 éves korotok után?

Figyelt kérdés

2014. jan. 4. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem borzalmas, legtöbbször úgy néz ki, mintha le lenne nőve.

Én nem engedném a gyerekemnek, inkább festesse át az egészet, de ne nézzen ki úgy, mint egy bohóc :)

2014. jan. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Rémes, sokaknak van, és úgy néz ki mintha le lenne nőve, igénytelen.
2014. jan. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem tetszik ha szépen meg van csinálva, és engedném a gyerekemnek, csak ne az én pénzemet költse rá, mert fodrásznál nagyon drága szépen megcsinálni, az otthoni próbálkozások pedig általában csúnyák lesznek.
2014. jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem ombre hajam van :)
2014. jan. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ne! egyik ismerősöm megcsináltatta, fodrász félreértette, és félig befestette, olyan, mintha le lenne nőve, szó szerint. nagyon gáz
2014. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szép, de csak ha profi csinálja, mert akkor nem olyan, mint egy csúnyább lenövés. Már 13, majdnem 14 voltam amikor a hajam fele (nem ombrésba, az alsó rétege) vörös lett, azóta volt piros, most vissza barna de felnyírva, a rövid meg kék volt, most meg fehér, szóval szerintem engednék azt is. Ha nagyon roncsolva kerül ki a hajad, még mindig lehet egy csinos rövid frizurát kihozni belőle :D
2014. jan. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24 vagyok, szóval valószínűleg megengednék:DD de szerintem rondán néz ki, még nem láttam olyat, ami szép lett vna, pedig nagyon sokan hordjdák így a hajukat.
2014. jan. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szep, hogyha egy jo fodrasz csinalja, bar mar egyre inkabb ilyen "tucat dolog" lett, ami miatt mar annyira nem tetszik. Nekem 15 evesen nem engedtek, mert azt mondtak a szuleim, h ronda es igenytelenul nez ki.
2014. jan. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nekem 15 évesen melír volt, aztán befestettem az alját pirosra, az kicsit érdekes lett, most így 16 évesen lett ombre, a fodrászom úgy megcsinálta, hogy nem olyan mintha lenőne, hanem szépen megy át a hajam az aranyszőkéből a szép tejfölszőkébe. :) bár az ombre szerintem a szőkésebb vége a sötétbarna hajon undorító, az tényleg nagyon rondán néz ki..

nekem azért engedték 15 évesen, mert nem tudtak róla hogy befestettem, megvettem a festéket és rákentem, utána meg ugye nem tudtak mit csinálni :/

2014. jan. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyban függ a kivitelezéstől. Van olyan ismerősöm akinek barna haja volt, aztán szőke ombrét csináltatott. Úgy sikeredett mintha vonalzóval lenne a szőke és a barna rész elválasztva. Borzalmas. Viszont ahol van átmenet az tud gyönyörű lenni. De hogy jól mutasson ahhoz kell stílus, és szerintem hosszú hajon sokkal jobban mutat. itt a példa:http: //weheartit.com/entry/94571846/search?context_type=search&context_user=loVe_Somerholic&page=3&query=ombre
2014. jan. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!