Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti hány éves korotok óra...

Ti hány éves korotok óra sminkelitek magatokat? A

Figyelt kérdés
Csupán csak kíváncsiságból kérdezem, hogy ki hány éves kora óta sminkeli magát..:) Valamint iskolába is sminkelitek magatokat? Ha igen, hogy?:)

2013. aug. 17. 16:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
14/l vagyok :) SOHA nem sminkeltem magam őszintén azt sem tudom mit hogyan kéne vagy a nevüket :D Szerintem nem kell magam sminkelném ha sminkelném se lenne több önbizalmam :)
2013. aug. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
15L vagyok, nem szoktam
2013. aug. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hűha :D Én nem sminkelem magam rendszeresen, de kb. 11-12 éves koromban kaptam meg az első sminkkészletemet (gyerek-készlet volt) de csak otthon sminkeltem ki magam vele játékból. Használtam púdert általánosban mert pattanásos voltam, azon kívül mást nemigen.
2013. aug. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én 14 éves koromban kezdtem, amikor középiskolába kerültem. Szemceruzát és egy kis alapozót használok. Ritkán szempillaspirált. Buliba ugyanígy sminkelek csak erősebben.:)
2013. aug. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
12 éves koromban kezdtem, mikor jöttek az első pattanásaim, de akkor csak korrektort, alapozót használtam, és igen, suliba is. "Normál" sminket úgy 14-15 éves korom óta csinálok, suliba is.
2013. aug. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ja, és most alapozót, korrektor, szemceruzát, szemhéjpúdert, szempillaspirált, rúzst, szájfényt használok. 17l
2013. aug. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Most tanév vége felé kezdett érdekelni, azelőtt csak korrektort használtam, néha szempillaspirált. Most se viszem túlzásba, általában alapozó, púder, szemhéjtus, szemceruza, szempillaspirál. Alapozóból sem kell vakolat mennyiségűt elképzelni. Smink nélkül is kilépek a házból, akárhova elmegyek álánátúre, de ha van időm, akkor megcsinálom, este pedig alaposan lemosom.

Iskolába szerintem fogom magam, ahogy elkezdődik a tanév.

15/L

2013. aug. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Néha sminkeltem ki magam,akkor se suliba.Most évnyitóra lesz sminkem:barna szemcerka felülre,szempillaspirál,ennyi.:DSok osztálytársnőm:alapozó,pirosító,szemhéjtus,szemcerka,spirál,rúzs.Sztem ez sok..."..." 13/L
2013. aug. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat, mentek a zöld kezecskék! :)
2013. aug. 17. 19:04
 10/21 anonim ***** válasza:

Most nyár eleje óta használok szempillaspirált, majd venni szeretnék egy tust alkalmakra. :)

15L

2013. aug. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!