Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elegge fiatal voltam amikor...

Elegge fiatal voltam amikor eloszor kiszedtem a szemoldokom, es azota is szenvedek vele. (? )

Figyelt kérdés
Nem tudom milyen volt regen, de most szinte csak marha hosszu szalak nonek a szemoldokomben, es reggelre folyton ossze-vissza kuszalodik, amit alig tudok nagyjabol "helyreallitani". Es amiota akkor regen kiszedtem, a hosszu szalak miatt folyton mashogy all, es mar marhara unom a szenvedest vele. Mindig probalok a leheto legkevesebbet kiszedni belole es formazni hogy ne valtozzon folyton es hogy termeszetes maradjon. Valaki tudna valami otletet adni, hogy ne kelljen ilyeb sokat b...akodnom vele mindig es termeszetes is maradjon (kerulnem a szemoldokceruzat, ha lehetseges)?
2014. jan. 4. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát kezdetnek ne otthon kísérletezz, néhány alkalom a kozmetikusnál csak belefér, pár száz forintért megcsinálják. Utána otthon is jobban tudod követni, meg ellesheted a trükköket.

Meg azt írtad, az a baj, hogy kusza, ezen könnyű segíteni, ha kicsit levágsz a szálak hosszából, úgy sokkal kezelhetőbb lesz. Csak ne túl rövidre, mert akkor hülyén fogsz kinézni. :D

2014. jan. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vágd le egy kicsit,míg formára nem igazodik.
2014. jan. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nekem is hosszú szálú, de visszavágok belőle mindig :)
2014. jan. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!