Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hülyeség lenne az első szemöld...

Hülyeség lenne az első szemöldökszedéssel kozmetikushoz menni?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam még kozmetikusnál, mert alapból nincs annyira csúnya szemöldököm, és szerencsére pattanásos sem vagyok.

Viszont ki szeretném szedni a szemöldököm, az elején (orromnál), de amúgy a formájával nincs olyan nagy bajom. Szerintetek menjek el először kozmetikushoz? Félek, hogy elrontanám, és akkor csak még csúnyább lenne. És mennyibe kerül egy szemöldökszedés?

16/L



2014. jan. 5. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem simán menj el, az ár kozmetikustól függ, de kb 7-800 forintból kijön és 5 perc alatt megvan.
2014. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem, épp az hogy érdemes. Utána látod melyik amelyik nem odavaló és akkor te ki tudod már szedni elsöre nehéz szépet szedni gyakorlat nélkül. 500 Ft körül szokot lenni a szemöldögszedés.
2014. jan. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én nem ajánlom az otthon szedést, s határozottan ajánlom a kozmetikust.. rontani úgyse ront főleg ha jót választasz.
2014. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Meggyőztetek, holnap nézek is egy jó kozmetikust:)

Mindenkinek ment a zöld pacsi!:)

2014. jan. 5. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!