Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vajon eredeti lehet ez a parfüm?

Vajon eredeti lehet ez a parfüm?

Figyelt kérdés

Az aprodon érdeklődöm egy parfüm felől. Eredeti ára 16 000 ft a boltban, neten pedig 13000 itt egy nő 10-ért árulja. Kérdésemre eredetinek mondta, és a képen is látszik, hogy fóliás, a fólia pedig szépen szorosan tapad rá.

Viszont mikor megkérdeztem hogy kibonthatom e vásárlás előtt, azt mondta, hogy nem lehet, csak akkor ha megveszem, mert akkor veszít az értékéből. Nem tudom eldönteni, hogy ez valóban így van, vagy ezzel akar átverni? Ja és állítása szerint a doboz alján vonalkód található. Ez elvileg azt támasztja alá amit mondd. Az apródon , az oldalán van még rendeteg termék, külön böző márkás krémek, amiket csak duglasban lehet megvenni, és azokat nem igen szokták homisitani. ezeket is 10-8-12 ezerért árusítja. Vajon megbíthatok benne?



2014. jan. 6. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy ismerosom ugyanigy arul vonalkoddal, csomagolva hamisitott parfumoket. Annyi a kulonbseg, hogy nem tartos. Az a valaki se engedi hogy kibontsam pont ugyan ezert ugyhogy ki tudja, szerintem meg mindig jobb egy biztosabb helyrol beszerezni .
2014. jan. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És az illata ugyan az? a te ismerősöd is apródon árul?
2014. jan. 6. 18:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Az illata megegyezik csak 3 orankent kell fujnod magadra. Nem az aprodon. :)
2014. jan. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!