Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha hennán átmegyek indigóval,...

Ha hennán átmegyek indigóval, fekete lesz, vagy csak sötét barna? Mennyire lesz vöröses?

Figyelt kérdés

2014. jan. 8. 12:05
 1/5 anonim válasza:
Szia! Nekem kezdetben csak barnás-vöröses lett, aztán minél többször indigóztam, annál sötétebb (bár én mindig egyszerre kentem fel a hennát az indigóval.) Viszont amit jó tudni: az indigó kopik, és minél sűrűbben mosol hajat, annál gyorsabban lesz vöröses. Nekem szőke a hajam, igy az indigotol sok helyen zöldes árnyalata lett.
2014. jan. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kedves 1! El tudnád mondani miért kell henna az indigóhoz? Hennás fórumokon olvasom,hogy először henna,majd indigó,máshol olvastam ezt is,amit Te írsz,hogy rögtön összekeverik,de miért nem elég egymagában? Itt például a tincses képen van 100%indigós is: [link] Nem igazán szeretnék vöröses árnyalatot,ez az egy tart vissza egyébként a hennától,mert amúgy meg a jótékony hatására nagyon kíváncsi vagyok. Köszi minden infót!
2014. jún. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az indigó kék, tehát nem festheted csak azzal a hajadat, mert kékes vagy zöldes árnyalatú lesz. Hogy ezt megakadályozzák, keverik hozzá a (vörös) hennát. A vörös semlegesíti a kéket, és barna/barnás-vörös vagy fekete lesz, mennyiségtől függően. Kétféle módszert használnak. Vagy először festik hennával, aztán indigóval, vagy pedig összekeverik a kettőt, és azt kenik a hajra. Nagyon vigyázz az indigó használatával, mert már egy kevés is elég, hogy túl sötét legyen a hajad. Először próbatincsen próbáld.
2014. jún. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De nem értem. Ha nem akarsz egyáltalán vörös hajszínt, akkor miért nem veszel készen kikevert hennát, amiben más növényi anyagok is vannak, és kevésbé vörös? Akkor biztosabb lenne az eredmény.
2014. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De örülök,hogy ilyen hamar válaszoltál! Már kérdeztem egy hennás fórumon is ezt-azt.S közben megtaláltam ugyanazt a képet máshol amit az előbb küldtem: [link]

Nekem nincs olyan,hogy "túl sötét".Fekete,sőt kékesfekete is jöhet,de még hogy!:) Eleve a vegyi festékkel kezelt eddigi hajrészem is feketének mondható. Henna Colorról vagy a Khadiről mi a véleményed? Vagy így a hajam színének tudatában a henna-indigóról? Köszi a segítséget!

2014. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!