Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvágó gépet vegyek...

Milyen hajvágó gépet vegyek otthoni használatra?

Figyelt kérdés
Olyan kellene amivel néhány centis hajat lehet vágni meg ha adnának hozzá ollót az is jó lenne.

2014. jan. 9. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem philips van, pár fodrász ismerősöm használt ilyet a karrierje elején szóval használható. Olyan fej van rajta amivel lehet 3;5;7;9;11...talán még 20mm-es hajat is vágni, de az a tipikus hogy hajvágó géppel 5mm és másfél centi között vágunk. Olló nincs hozzá de az a fodrász munkaeszköze, csak balesetet lehet vele okozni otthon. Ha mégis ragaszkodsz hozzá akkor dm vagy rossman 1-2e Ft pluszkiadás.
2014. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és mi annak a készüléknek a típusa?
2014. jan. 9. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Én BaByliss for men hajvágót használok. 0,5 - 30 mm-ig lehet vele vágni. Meg vagyok vele elégedve. (F)
2014. jan. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!