Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan fessem otthon a (z...

Hogyan fessem otthon a (z amúgy barna) hajtövemet szőkére?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 20:22
 1/8 anonim válasza:
le van nőve a hajad?vagy a töve festett barna?mert ha festett barnára szőkét akarsz festeni az nem fog menni!egy fodrász
2014. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Világosbarna a természetes hajszínem!Szőkére van festve,lenőtt,és szeretném én magam festeni a tövét!:)Csak nem tudom mit mivel kell összekeverni,és az arányokat sem tudom...!:)
2014. jan. 10. 08:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudod mit, neki se kezdj....menj fodrászhoz. Üdv: egy másik fodrász
2014. jan. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha még sosem csináltál ilyet és halvány fogalmad sincs az egészről, érdemes most még szakemberrel csináltatni, aztán jól figyeld meg a technikát, és kérj tőle tanácsot, akár még anyagot is tudsz. :)
2014. jan. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Magamnak még nem csináltam,de mér számtalanszor láttam a fodrászomtól!:)Csak az arányokat nem tudom!MegNem lehet olyan nehéz!Meg akarom csinálni én magam!Ha meg elrontom,akkor szakembert keresek!:)Szóval kapok receptet,kedves fodrászok?:)
2014. jan. 12. 10:25
 6/8 anonim válasza:
első vagyok!az a helyzet hogy ehhez látni kellene a hajadat!az oké hogyha elcseszed akkor keresel szakembert.de nem mindegy mennyire rontod el a hajad!keress fel egy fodrászt!!!!
2014. jan. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Receptet? Ha világosítani akarsz a hajadon, akkor 9-es oxival keverd össze a festéket. Hogy milyen arányban, azt meg a használati utasításban megtalálod. Hajfestéktől függ.
2014. jan. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)Szétnézek....!:) :)
2014. jan. 13. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!