Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne szép és egészsé...

Hogyan lehetne szép és egészséges a bőröm?

Figyelt kérdés
a helyzet az, hogy nekem sajnos nem olyan szép és egészséges színű a bőröm, mint sok más embernek, hanem sokszor ilyen sötét foltos. lilás, zöldes, meg ilyenek. nem tudom miért. lehet hogy túl fehér, száraz, vagy vékony a bőröm? vagy vitamin hiány lehet? tényleg nem tudom hogy mért lehet ez,de nagyon rossz érzés ránézni! :S valami ötlet, tanács?
2014. jan. 10. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
25 f vagyok. a csaladban csak nekem van selymes puha böröm. talán azért mert nem eszek szárnyas husokat, csak bio krumpli meg házi tej
2014. jan. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem több vitaminban dús ételt kellene enned. Szárnyas húst is egyél, ne úgy, mint az első, azok közül is a csirke a legjobb. Esetleg táplálék kiegészítő kapszulát is próbálhatsz, pl. a Das Gesunde Plus Zink + Histidin + Cystein nekem bevállt a bőrömre és szebb lett tőle. DM-ben kb 1000 Ft.
2014. jan. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igyál legalább 3 liter vizet naponta, egyél sok zöldséget és HÚST, mivel abban sok kollagén van, ami a bőr egyik nagyon fontos alkotó eleme! A csirke- és pulykamell a legjobb, de bármi mehet, ami nem túl zsíros.

Egyenetlen bőrszín stressztől is kialakulhat, az ellen sajnos nagyon nem lehet tenni, mert az a mindennapok velejárója. Ha lány vagy, színezett hidratálóval esetleg elfedheted vmennyire.

2014. jan. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!