Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a kedvenc DM-es, AVON-os...

Mi a kedvenc DM-es, AVON-os arctisztító, hidratáló esetleg arcmaszkotok ami zsíros, enyhén pattanásos bőrre használható?

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Az avonból az agyagos ami remekül tisztít.
2013. aug. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kérlek írjátok le a termékek nevét:).
2013. aug. 22. 14:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló szerintem erre a pakolásra gondolt: [link]


Én most ezt próbálgatom: [link] eddig 2x használtam, szóval nem nagyon tudok véleményt mondani róla.

2013. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az én kedvenc arctisztítóm a szappan. Este fürdéskor mosd meg alaposan vele az arcod. Ha lehet, sima egyszerű szappan legyen, amibe semmi vegyianyag nincs. A legjobb a házilag készített, vagy a bioboltos. Nézd meg az összetevőket.

Semmi más nem kell az arcnak.

Az első héten úgy fogod érezni, hogy száraz az arcod nagyon, mikor lefekszel, de ne kenj rá semmit. A bőröd hozzá fog szokni, hogy ő alakítsa ki a zsírtermelést és idővel egyáltalán nem szárad ki.

Én 20 éve ennyit teszek "csak" az arcbőrömért, de soha egy pattanásom nincs, se zsíros, vagy száraz arcbőröm.

Kozmetikusnál eddig életemben 3x jártam. Abból 2x egy-egy bulira sminkelt ki, harmadszor pedig az esküvőmre. Fél órákat áradozott, hogy milyen gyönyörű a bőröm.

Ez ennyi. A bolti cuccokat felejtsd el mind. Feleslegesek.

2013. szept. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!