Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen az a hajsampon (balzsam...

Milyen az a hajsampon (balzsam) amely segít hogy ne legyen toredezett és száraz a hajam, ja és ami hatásos is? Ami nektek is bevált.

Figyelt kérdés
Szornyen toredezett a hajam vége, de rettegek fodrászhoz elmenni a végeit lenyíratni, mert utoljára annyira elrontotta, hogy szinte ha meglátok egy fodrász szalont, elont a méreg, és legsziwesebben minden fodrászt kiírtanák! ...van segítség? (már átolvastam az osszes itteni ilyesmi kérdést és választ :( .. ) ... novesztem is a hajam. Koszi elore is a válaszokat!:)
2009. nov. 30. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Baba hajbalzsam: töredezett hajra.


én kb: 1 hónapja használom és hidd el, csodákra képes még az én agyontöredezett hajammal is!!:):)

2009. nov. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
éN SYOSS-t használok, nekem nagyon bevált. De a hajad végét lekéne nyirni, mert az nem lesz jobb attól hogy ballzsamozod. Menj el olyanhoz, akit a barátnőid ajánlanak. Amúgy én tavasszal jártam kicsit úgy mint Te, barátnőm jár hozzá, csak azt elfelejtette közölni velem hogy a "hajam végéből egy kicsit vágj", az a afodrásznál nem kicsi, de legalább már nem törik, és nyáron tök gyorsan megnött. De én is azóta ritkán megyek fodrászhoz, mióta az enyém kiment külföldre:( mert mindegyik elcseszi. 22/L
2009. dec. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom :)
2009. dec. 1. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!