Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fiúknak mennyire jön be...

A fiúknak mennyire jön be lányokon avraszta haj?

Figyelt kérdés
De úgy alapvetően, szerintetek egy lánynak jól áll a raszta?

2014. jan. 11. 01:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyátalán nem jön be.
2014. jan. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Ha ápolt, és illik hozzá akkor nagyon szép tud lenni. Jó, pár tizenéves kislány nekiáll, de alapvetően ez nagyon göndör hajra van kitalálva, és úgy hogy szorosan van megcsinálva. Úgy szép.

Volt raszta barátnőm, nagyon jól állt neki.


Jó, van egy bizonyos réteg, aki "igénytelennek" tartja, de ez az ő bajuk. (ezt most nem fejteném ki, de bizonyos hajtípusoknál ez az egyik legjobb megoldás)

2014. jan. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem nagyon bejön
2014. jan. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
lány vagyok, nekem nagyon tetszik, az a vastag már nem tetszik..
2014. jan. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik.
2014. jan. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát, ugye értelemszerűen ízlések és pofonok :)

én kb 15-16 évesen szeretnék ilyen hajat :) 14L

2014. jan. 11. 13:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem a kor számít, hanem a hogyan. A legjobban a feketéknek áll, ez kétségtelen. Sima hajból...hát nem olyan jó, macerás.

Sokmindentől függ, de mindeképp valaki olyan csinája, aki ért is hozzá.

2014. jan. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Akkor inkább most csináld,mert én is úgy voltam vale 14 évesen,hogy úú szeretném ezt a hajat,most 17 vagyok és már nem kellene.De így utólag belegondolva meg kellett volna tennem,mert később már vagy nem akarod,vagy nem fogod.szóval szerintem csinálj most,és ha rám hallgatsz,ne túl vastagat,az nem olyan szép.
2014. jan. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) ...Az az igazság hogy megcsinálnám már most csak a bal oldalon fèlig le van nyírva a hajam...(tudom hogy hogyoldjam meg a visszanövesztèst) ès megkène varnom míg visszanő ès elèg hosszú lesz hogy raszta hajam lehessen, szóval ezèrt tervezem 15-16 èves koromba...amugy megcsinálnám :)
2014. jan. 11. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!