Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok nektek mennyi hajatok...

Lányok nektek mennyi hajatok hullik egy nap és egy hajmosás folyamán?

Figyelt kérdés
Mennyi hajatok hullik mikor hajatmostok? Azt is írjátok meg légyszi, hogy festett vagy festetlen hajatok van! Ha szeretnétek megírhatjátok azt is, hogy milyen festékkel festitek, hány naponta mostok hajat, hogyan ápoljátok!:)
2014. jan. 11. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:

3-4 naponta mosok hajat, hajmosásnál kb 10-20 szál hajam jön ki. Derékig érő, festetlen hajam van. Hajmosás előtt mindig olívaolajat teszek a hosszára pár órára. Mindig balzsamozok és naponta hajvégápolózok.

A belső táplálásra is nagyon figyelek. 3-4 liter vizet iszom, minden nap zöldség, gyümölcs és gabonák. Próbálok fehérjében gazdag ételeket enni.

2014. jan. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem ősszel eléggé hullott, főleg hajmosáskor, ha utána kifésültem vizesen. aztán rájöttem ha nem fésülöm ki vizesen akkor jobban járok :) amúgy kb csak hajmosás előtt szoktam hajatfésülni, mert az én hajamon nem látszik nagyon ha nincs megfésülve, akkor jön ki nemtom mennyi ezt nem tudom hogy lehet meghatározni, de azért jön ki akkor, nem túl sok, de lehetne kicsit kevesebb is :D amúgy nem festett a hajam, sajnos elég rövid, csak derékig ér a seggig érő helyett, és nem túl dús, kicsit törik. Kb 4 naponta mosok hajat, néha használok hajvégápolót hajmosás után, amúgy meg hallottam a ricinusolajról, és majd tervezem kipróbálni, mert szeretném ha több hajam lenne, gyorsabban nőne, és a vége nem törne, egészséges lenne :)
2014. jan. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy nem mosós napon szerintem olyan 20-30 körül, mosás napján 50 körül talán, de nem szoktam számolni. Nyáron nagyon hullott, 200 szál is kijött mosáskor. Szerencsére visszanőtt, most még dúsabb, mint előtte (amúgy is nagyon vastag volt). Festetlen a hajam, fenékig ér. Mostanában 2-3 naponta mosom, de megint teszek egy próbát a szárazsamponnal, hátha be tudok állni a 3 naponta mosásra, mert amúgy az én hajamnak az az ideális. Csak az volt a bajom vele, hogy fakó és kicsit szürkés lett tőle a hajam, mert amúgy fekete.

Mosáskor mindig balzsamozom, utána kifésülő spray mikor megszáradt, majd szérum. Havonta-2 havonta levágok belőle 2 cm körül.

2014. jan. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kb 20 hajszál hullik ki. Mivel hullámos a hajam így többnyire csak az esti fésülésnél jönnek ki a hajszálak szóval könnyen megfigyelhető. Hajmosásnál is ennyi a végeredmény.

derékig érő, hennázott hajam van, amit kb 4-5 naponta mosok.

2014. jan. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!