Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyre jobban hullik a hajam....

Egyre jobban hullik a hajam. Még nyár elején kezdett el és már szinte tincsekben jön ki minden hajmosás után. Mit csináljak vele? Mit ajánlanátok rá?

Figyelt kérdés
Avonos sampont használtam, arra gyanakodtam hogy attól, de már kb.3 hete Loreallal mosok hajat és még mindig hullik. Ráadásul még nyáron voltam fodrásznál, mondtam neki hogy ne tépje meg de persze hogy megtépte és allul amúgy is alig maradt hajam hát most már aig van allul pár szál. Mit csináljak? Attól félek hogy nem marad hajam:S
2010. okt. 5. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:

szia.

1 éve nekem is ez volt a problémám.

Elkezdtem szedni a Revalid kapszulát (Dm benn kapsz)

és helyre hozta a hajhullásom.

sok sikert

:)

2010. okt. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Akkor holnap én is megnézem és veszek mert már nagyon hullik és valamit muszáj vele csinálni.
2010. okt. 5. 22:45
 3/8 anonim ***** válasza:

én most 2000 Ft ért láttam a Dm be...1 hét után látszódni fog a változás

előző voltam

2010. okt. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is hullik a hajam, de a Revalid nagyon drága! Schlekkerben (remélem, jól írtam) lehet kapni Dr. Chen féle Hair Revall-t, az olcsóbb, nem 30, hanem 40 darab van benne és egy nap nem 3-at, hanem csak kettőt kell bevenni! Vegyél ugyanilyen Dr. Chen sampont is! Gyógynövényes, ami jót tesz a hajnak! Egyébként én úgy hallottam, hogy a hajhullást cinkhiány okozza... Ebben a bogyóban is van cink is meg vas is! Csak két hete szedem, és már most sokkal kevesebb jön ki hajmosásnál, és a sampontól sokkal csillogóbb és egészségesebb a hajam! :)
2010. okt. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kérdés nem az volt hogy milyen olcsó terméket tudunk hanem hogy mit csináljon hajhullás ellen!

és nem olyan drága mert 30-40 db 2000 Ft

És használ.

2010. okt. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, és mivel 3-at kell bevenni egy nap, 10 napra elég a 30 darabos... A Dr. Chenből a 40 darabos 20 napig elég (ha 2-őt szedsz, de a csomagolásán az áll, hogy egy nap 1-2 kapszula), és 1800 Ft körül van, és írtam, hogy hatásos, szóval nem tudom, mit problémázol.
2010. okt. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

barátnőmnek is elkezdtett még nyár elején rohamosan hullani a haja ezért egy hónapig sok répát evett és citromlevet ivott és gyönyörűen rendbejött:)

ezenkívül próbáld meg ritkábban mosni a hajad (szép lassan szoktasd)

2010. okt. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

14:34-es!Nekem az is fontos, hogy milyen árban van és mennyi van benne mert akkor inkább azt veszem meg ami jobban megéri!

A többieknek köszönöm szépen a válaszokat! Kipróbálok mindent mert ez rettenetes,még smemit sem javult:S 2 naponta szoktam hajat mosni,mostanában 3 naponta de a 3.napon már alig várom hogy este legyen és megmoshassam mert annyira koszosnak érzem a hajam. Félek már hajat is mosni mert utánna nagyon sok kijön. Remélem helyrejön még mielött teljesen kopasz lennék.

2010. okt. 8. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!