Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki használta a Ricinus...

Valaki használta a Ricinus olajat hajnövesztés céljából? Ha igen, akkor írjátok le a véleményeteket! Ki mennyi idő után tapasztalt látható eredményt?

Figyelt kérdés

2014. jan. 11. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
2. alkalom után láthatóan hullott tőle a hajam.
2014. jan. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1. használat után szép fényes lett a hajam de ennyi. kb. 10szer használtam eddig de csak a hajvégeken. Azok szebbek lettek :)
2014. jan. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hónapokig használtam, de semmit se ért.
2014. jan. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4 hónapig használtam, ezalatt összesen nőtt 3,5 cm-t, magyarul annyit, mint általában, vagy kevesebbet. És csomó hajam kihullott tőle.
2014. jan. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kb 3 hétig használtam,mert nagyon macerás. Mivel előtte festettem be a hajam, így nyomon tudtam követni,hogy mennyit nőtt azóta....és 1 hónap alatt kb 3 centit nőtt a szokásos másfél helyett. Nekem nagyon bevált,viszont nem tudom folytatni,mert hihetetlen macerás nekem ez,ráadásul alapból elég hosszú hajam is van. Kétszeri mosás után kijött rendesen a hajamból,viszont nem volt túl szép tartása tőle,meg szerintem picit szárazabb is lett a vége (mondjuk hogy pont az olajtól száradt ki,az furi :) ) Szóval a lényeg: nekem hajnövesztés serkentése szempontjából abszolút bevált, viszont ápolásként annyira nem jött be :) de mindenkinek más
2014. jan. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem dupla annyit nőtt tőle, mint általában, és nem tapasztaltam hajhullást. De úgy látszik ez minden embernél változó. Nálam csak akkor hullik ki egy kicsit több, mint általában, ha túl sokáig hagyom rajta.
2014. jan. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!