Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pénteken festettem hajat és...

Pénteken festettem hajat és holnap is átfestem nagyon roncsolódni fog?

Figyelt kérdés
Pénteken befestettük csoki barnára de feketére kapta le, ami nagyon megtetszett és így befestjük holnapra mert egy jó pár részt nem fogott be a festék és így csúnya.. sokáig nem fogom festeni, ez így roncsolni fogja nagyon?:/

2014. jan. 11. 22:59
 1/4 A kérdező kommentje:
vagyis holnap festjük.
2014. jan. 11. 23:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp ne fesd még egyelőre! ha nem tetszik a szín,akkor fogd össze, vagy hasonló,de ilyen gyorsan semmiképp ne fess rá, hajhullás is lehet a vége,de roncsolódni biztosan fog!!
2014. jan. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tönkretenné, legalább két hetet várj, és lehetőleg ne otthon kontárkodj, ha elsőre nem jött össze, valószínűleg a második próbálkozás sem lesz profi, gondolom néhány ezer forintot megér a hajad. Ha a foltos, rosszul festett hajadra még egyszer ráfestesz, könnyen lehet, hogy utána sem lesz szép egyenletes.

Az meg mi, hogy sokáig nem fogod festeni? 4-6 hetente újra kell festeni a hajat, ha nem akarsz igénytelenül kinézni. Ha már csinálsz valamit, csináld jól, nem?

A következő festésig pedig használj nagyon tápláló hajpakolásokat, próbáld regenerálni a hajat.

2014. jan. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen gyakran nem szabad újrafesteni.
2014. jan. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!