Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Póthajat olcsón? (FEKETE, EMBERI)

Póthajat olcsón? (FEKETE, EMBERI)

Figyelt kérdés
Én csatos póthajat szeretnék, ami emberi hajból készült. 60-és 70 cm között. jah igen és fekete. Tudnátok mondani esetleg oldalakat, vagy miskolcon esetleg helyeket, ahol lehet kapni? olyan 20.000 körül még tűrhető lenne az ár:) Köszi előre is:)

2014. jan. 13. 01:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
20 000-ért ne csináltass póthajat! A csatosat meg felejtsd is el! Ha nincs rá pénzed, akkor mondj le róla, nem fogod elhinni, de rengeteg lány él boldog, teljes életet póthaj nélkül. Minek 20 000-ért csináltatni valami szart, amivel nevetségessé teszed magad? :D
2014. jan. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Csatos póthaj? Ilyen még létezik? :DDDDDD És van, aki ezt bevállalja?? Mit vétettél, hogy ilyen nyilvános megszégyenítést érdemelsz? Hagyjad a hajadat úgy, ahogy van. Ha nem engedheted meg magadnak, akkor inkább ne csinálj vele semmit! De 20 000-ért még bénát se kapsz. Abból a pénzből inkább vegyél mondjuk hajápolókat és növeszd meg a hajad vagy vegyél belőle valami jó cuccot, amitől megjön az önbizalmad, de kímélj meg minket járókelőket a húszezer forintos csatos póthaj látványától, kérlek szépen!!!!
2014. jan. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sok van neten 20-30 ezer ft okért.. Most van is nekem egy 1600 Ft os műszálas póthajam.. Csak azért nem jó, mert nem emberi, és nem lehet göndöríteni, amúgy semmi bajom vele, és olyan, mintha az én hajam lenne.
2014. jan. 13. 01:53
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Atyaég! Akkor ezen már semmi nem fog segíteni, kész, feladtam! Az ilyenek hajthatatlanok. Ezek az egyedek jelennek meg aztán később viccoldalakon olyan címek alatt, mint "az a szemöldök!", "nutella smink", "a szemöldökig érő kék szemfesték" stb., amiken nagyon jókat derül az emberiség, nagyrészük netes mémmé válik, korszakot alkot a humor világában. Rendeld meg netről 20 000 forintos csatos póthajadat és a 9gag-ig meg se állj vele! :)
2014. jan. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Emberi .. Utána meg legyél "beteg" egy nő is majdnem belehalt mert egy oszlásnak induló testről származott a haj ..


""Az orvos azonnal észrevette, hogy a nő agyát póthajnál éppen húsevő kukacok zabálják. Rögtön antibiotikumot írta fel neki, és leborotválta a fejét a fertőzött terület mentén. Mint kiderült, vélhetően egy halott fejéről vágták le a hajat, amelyen a húsevő peték már megjelentek,.. "

2014. jan. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó Te aztán minden baromságot elhiszel amit az interneten olvasol?


Kérdező: tény hogy 20 ezerért nem fogsz felső kategóriás póthajat kapni, de azért az is túlzás amit a többi válaszadó művel. Talán az ő agyukban is húsevő kukacok partiznak. Én 90 cm-es nyers emberi hajat vettem 15000Ft/100g áron mert nagy tételben rendeltem egyenesen kínából.

Igaz, Magyarországon nem kapsz ennyiért mert rajta van a 27%-os áfa meg a kereskedő haszna.


Egyébként az eBayen kapsz 20.000-ért 80 centis csatos hajat (100g +csat)


[link]

2014. jan. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól mert te nem hiszed, valóban létezik olyan aki ennyire gyökér, hogy nem nézi vagy nem jár utána honnan veszi..
2014. jan. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!