Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett sötét barna (majdnem...

Festett sötét barna (majdnem fekete) hajamból hogyan tudnék világos barna hajat csinálni? Eddig kétszer volt festve legutoljára szeptember elején.

Figyelt kérdés

2014. jan. 13. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez úgy történik, hogy meg kell szabadulni a sötét festéktől valamilyen módszerrel, aztán lehet világosabbra festeni. Nem árt, ha fodrász (jó fodrász) csinálja, mert nagyon el lehet szúrni.
2014. jan. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
es ha fokozatosan vilagosabb festekkel festenem az nem segitene?
2014. jan. 13. 20:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokáig festettem kékes feketére a hajam. Angliában vettem meg a Colour B4 nevű terméket (talán itthon is lehet kapni DM-ben), ami a hajfesték molekulákat távolítja el. Persze paráztam kicsit tőle, meg elég macerás voltl (kb. 2-3 óra), de meglepően jó lett a végeredmény. Mondjuk a töveknél jobban kiszedte a feketét, ott teljesen barna lett a hajam, alul sötétebb maradt, mert ott már nagyon sok volt a festék lerakódás. De én örültem az eredménynek, nem roncsolta egyáltalán a hajamat, utána raktam rá két-háromszor extra adag hajpakolást. Azóta csoki barnára festem (de csak ammónia mentes festékkel pl. Loreal Casting), szőkíttetni nem akartam, láttam már olyat, akinek teljesen tönkretette a haját.
2014. jan. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!