Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 2013. Szeptember 13-ra esküvőr...

2013. Szeptember 13-ra esküvőre vagyok hivatalos, mint vendég. Mit vegyek fel? Hosszú fekete hajam van, világos bőröm és zöld szemem.

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 11:54
 1/2 anonim válasza:
Élőszőr is, micsoda gyönyörű kombináció! Mivel említetted hogy halvány a bőröd és feltételezem hogy ápolt is, én biztosan olyan ruhát választanék ami egy kicsivel kevesebbet takar, főleg ha szép alakod van. Amit én még kiemelnék az a zöld szemed. Habár nem írtad a kérdésbe, de sminknek én valami füstös zöld, vagy rozsda barna árnyalatot adnék. Ha szereted az élénkebb színeket szerintem a zöld szemeidhez még a padlizsán lila is passzolna, vagy akár egy haloványabb változata is. A titok a kiegészítők. Egy csinos kis karperec. Egy szép csak ég és egy hozzá passzoló kis fülbevaló pár. Azt nem tudom hogy kint vagy bent telik az esküvő nagy része de a biztonság kedvéért ha egybe ruhában gondolkodtál én hosszú ruhát vennék föl, viszont a korodat nem írtad meg ezért nem tudom hogy mersz e merészebben gondolkodni. Mindenesetre bárhogyan döntesz remélem segítettem :)
2013. jan. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazán köszönöm. Egyébként én is hosszú ruhára gondoltam.

20 éves vagyok. :)

Igazság szerint még nem gondoltam bele,hogy milyen legyen a sminkem és a hajam. Nem szeretném túlöltözni a menyasszonyt,sem pedig elvonni róla a figyelmet. :)

2013. jan. 27. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!