Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » (KÉP LENT! ) Nagyon rövid idő...

(KÉP LENT! ) Nagyon rövid idő alatt híztam családi okok miatt, a hasamnál és a mellemnél a bőrömön ilyen pirosos színű vonalak jelentek meg, ezek elfognak valaha is tűnni fogyás után? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

Mivel lehetne gyorsan és hatékonyan eltűntetni? (természetesen fogyózni is kezdtem, de félek, hogy megmaradnak...)

[link]


2014. jan. 13. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos megmaradnak, bár a pirosság el fog tűnni. Ezt hívják striának.
2014. jan. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Családi okok miatt híztál? Nagyanyád névnapi ebédje csúszósra sikeredett? Ahogy elnézem ez egy plusz 10kg. Ha csak a hasad vesszük.az durva.
2014. jan. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
én is a családi okokon rökönyödtem meg, mintha a gimis ellenőrzőmből másolta volna.
2014. jan. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

OFF: Családi tragédia, vagy változás => Depresszió => Étvágytalanság/Mértéktelen evés => Fogyás/Hízás

Csak az értetlenkedőknek.. .

2014. jan. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Horror áron kozmetikákban halványítható kb 85-90%-ban, teljesen sosem.
2014. jan. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De fölösleges halványítani, magától is elhalványodik.
2014. jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna, hogy képesek vagytok ebbe belekötni. Nem, kedves válaszoló, nem a nagymamám ebédjétől híztam fel. Két családtagom autóbalesetben elhunyt, engem ez olyan formában viselt meg, hogy rengeteget kezdtem enni... De azt hittem nem kell részleteznem a dolgokat, hanem kaphatok értelmes választ. Tévedtem. Nem tudom, hogy lassan az oldal kérdezésre vagy beszólásokra van-e kitalálva. Szégyellhetitek magatokat. A normális válaszolóknak köszönöm
2014. jan. 14. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!