Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Otthoni bajuszszedésre mint...

Otthoni bajuszszedésre mint ajánlotok? Milyen gyantát? Írnátok márkát, meg hogy pontosan hogy kell csinálni?

Figyelt kérdés
Eddig mindig kozmetikussal csináltattam, de most már szeretném magamnak itthon.

2014. jan. 14. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Én csak X-epil gyantacsíkkal csináltam, így összehasonlítási alapom nincs. Lehet kapni külön arca valót.

Nekem azért nem vált be, mert nagyon érzékeny a bőröm, nagyon kipirosodott utána, meg hát ügyes sem vagyok, így én a kozmetikusra bízom.

2014. jan. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
X-epiles gyanta csíkot már próbáltam lábra, és ne vált be, szóval azt lehet kihagyom :D
2014. jan. 14. 13:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Arcra valót vegyél,nyugi beválik én is azt használom!
2014. jan. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2014. jan. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Balea sokkal jobb, mint az Xepil.
2014. febr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És fele annyiba kerül. Van arcra kapható, de a normál méretűből is lehet méretre vágni, árban jobban megéri.
2014. febr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!