Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki próbálta már a Ricinus...

Valaki próbálta már a Ricinus olajat hajnövesztés céljából?

Figyelt kérdés
Kb. 6 éve ugyan akkora a hajam, kulcscsontig se ér, mindig visszatörik. Több hajszín változáson estem át, a saját hülyeségem miatt. Kb. 2 éve próbálkozok mindenféle praktikával, sikertelenül. Szeretném jóvá tenni ezt a hülyeségem a ricinus olaj segítségével. Szerintetek fog használni? A pakolás milyen módszerrel a leghatásosabb? Nagyon kérlek titeket segítsetek!:(
2014. jan. 14. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezer meg egy ilyen kérdés van már. Használd keresőt akár itt az oldalon, vagy simán írd be a googleba.
2014. jan. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem itt még senki nem próbálta...
2014. jan. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg sokszor volt már ez a kérdés..én próbáltam és semmit se csinált, csak hullott tőle a hajam és szárította is kicsit.
2014. jan. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg hajam hullott ki tőle és nem is nőtt gyorsabban.
2014. jan. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem szerintem nem növeszti a hajam, bár azért pár hónap alatt csak nőtt, de szerintem nem ettől

viszont kéthetente használom 1 tojással és mézzel keverve, mert nagyon puha és selymes lesz tőle a hajam

2014. jan. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!