Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szembe logos haj nem zavar...

A szembe logos haj nem zavar titeket?

Figyelt kérdés
Marmint akinek olyan van azt nem zavarja? Emos meg ilyesmi. En is szeretnek hasonlo arcba logos hajat, de nem tudom... kisse zavaro lehet. Nektek nem? Vagy hozza lehet szokni idövel? Megeri jol kinezni miközbe alig latok ki alola?:D
2009. dec. 1. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én azt az embert rögtön le is írtam,akinek nem látom a szemét.
2009. dec. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
engem zavarna!
2009. dec. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Engem biztosan zavarna.

Egyik nap láttam a buszon egy lányt. Egyenes fufruja volt, ami a szeme ALÁ ért. Hát elég nevetségesen nézett ki, a szeme egyáltalán nem látszott. Egyik sem :D Furcsa volt, az biztos.

2009. dec. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3éve van ilyen hajam és nem zavar.
2009. dec. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
en fiu vagyok es szemoldokig er.nem tudom mi lesz ha szembe fog erni.
2009. dec. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én próbáltam nem sikerül...hihetetlenül zavart :D
2009. dec. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én is ilyet szeretnék

már volt régebben csak levágattam

most újból szeretnék ilyen frizurát

19 F

2009. dec. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyenes frufrum van, de már az bosszant, ha pár hajszál a szememhez ér... Szóval mindig levágom. Meg nem mellesleg a kommunikációhoz számomra elengedhetetlen, hogy lássam a másik fél szemét, tehát én is úgy intézem, hogy az enyémet is lássák. Nem egy hajjal akarok beszélgetni...
2009. dec. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem hosszú ideig volt, és mindig fájt a fejem... Aztán megnövesztettem, és csak szimplán beletúrok. Azóta nem fáj a fejem, és a szemem sem romlik...
2009. dec. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát nekem is olyan volt h féloldalas és kicsit a szemembe logott.bár mondjuk én kiláttam alóla de más azt hitte h nem látok ki:D viszont megbántam mert azóta szemüveges lettem mert elbasztam vele a szemem.mostmár rövidebb de inkább mindig felcsatolom:]
2009. dec. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!