Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » PPD és ammónia allergiások,...

PPD és ammónia allergiások, meg kell őszülnünk, vagy van megoldás?

Figyelt kérdés
Én a Hennától is félek, van, akit az is kiüt, bár talán csak a fekete henna mert abban is van PPD. Mit tapasztaltatok? Én sötétbarna vagyok, őszülök sajnos, de az allergia miatt nem tudok mit csinálni.
2014. jan. 16. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress rá a neten vannak már PPD mentes festékek,de érdemes róluk beszélni bőrgyógyásszal.
2014. jan. 17. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a fenilén diaminra vagyok allergiás..az minden sötét festékben van, legutóbb padlizsán színezőt vettem,abban is volt, szerencsém,hogy bőrpróbát csináltam. Fekete henna nekem nem fogta be a hajam. Nem kentem az egészre, mert előbb ki akartam próbálni. Allergia nem jelentkezett,de be sem fogta. Szerintem azzal is végezz próbát, aztán próbáld meg,hátha neked bejön. Én még nem őszülök,de sajna én is félek tőle már előre..világos hajat nem akarok,nem áll jól,a sötéteket meg nem tudom a cucc miatt használni. :(

25/L

2014. jan. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!