Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 2014ben még divat az ombre haj?

2014ben még divat az ombre haj?

Figyelt kérdés
tervezem, hogy ombre hajat csináltatok, de nemtudom divat-e még..mondjuk nekem tetszik..
2014. jan. 17. 16:24
1 2
 11/14 anonim válasza:
52%
Az még divat :) punk-oknál is tart még az emósoknál is a hippiknél meg a "normális" tinilányoknál is ^^
2014. jan. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
hát én kéket szeretnék vagy pinket..:)
2014. jan. 23. 20:27
 13/14 anonim válasza:
Nagyon is h divat...máig készítik/kérik.
2014. febr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
29%
Én most csináltattam :D nem érdekel,hogy divatos-e még,mert nekem nagyon megtetszett. 2013-ban utáltam mikor minden 2. lánynak olyan volt a haja,de nem is a hajat ,hanem azt ahogy meg volt csinálva nekik,nem valami igényesen. Aztán egyre több jót láttam a neten. Most már sokkal kevesebb emberen látok ilyen hajat,alig-alig ,de nem zavar,mert nekem nagyon jól áll,teljesen más tőle az arcom :) és mellesleg nagyon jó fodrász csinálta,így boldogan hordom még minimum egy évig :)
2014. márc. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!