Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fáj az anyajegylevétel?

Fáj az anyajegylevétel?

Figyelt kérdés
Arcomról szeretnék párat levetetni.
2014. jan. 19. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sebészeti úton?
2014. jan. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen
2014. jan. 19. 20:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem fajt, kaptam egy erzestelenito injekciot, legalabbis en annyit ereztem :)) aztan semmi mast . (mondjuk nekem viszonylag nagy volt, a kisebbeket le tudjak siman venni nem kell vagni es varrni annyit )
2014. jan. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát azért én arcról nem szedetném le. Nekem a hasamról lett leszedetve és maradt heg. Az arcomon nem szeretnék. :D
2014. jan. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A heg nagyobb lett mint az anyajegy? Mert inkább legyen hegem, mint anyajegyem :/
2014. jan. 20. 14:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem kettő elég nagyot szedtek le a hátamról egyszerre. Az injekció eléggé fájt,aztán a varrás fájt még,de elviselhető volt. A hangok viszont elég furák voltak. :DD Nálam az orvos egy s.....gfej volt és nem várta meg,hogy hasson az érzéstelenítő,így mikor kérdezte,hogy fáj e és mondtam,hogy igen,akkor annyit mondott: annyi kell és vágott. A hegek elég csúnyák,de inkább ezek /nekem legalábbis/ ,mint a hatalmas anyajegyek, bár nekem ez a hátamon van,nem az arcomon.

Ha bármi kérdésed van,akkor írj egy üzit!

2014. jan. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát mandulalakban vágjak ki a húsdarabot hogy össze lehessen varrni, szóval a heg azért kicsit nagyobb mint az anyajegy de elhalványul, kifehéredik majd és alig látszik. Ha veszélyes anyajegy, tehát melanómaproblémás akkor szedesd le persze, de ha csak hiúságból gondolod akkor felesleges szerintem.
2014. jan. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem fajt, az erzestelenito kicsit kellemetlenebb volt de utana abszolut semmit sem ereztem, pedig en rettenetesen felek a tuktol. De ne felj, 15 perc alatt keszen is volt:D
2014. jan. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!