Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Anyajegylevétel, hogyan működik?

Anyajegylevétel, hogyan működik?

Figyelt kérdés

az arcomon van egy anyajegy kb. 1cm átmérőlü.

szeretném levetetni, hogyan müködik ez?

orvos, ár, stb...

válaszokat köszönöm.


2012. ápr. 7. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ingyenesen csinálták.(no persze egy állami kórházban)Elmentem egy bőrsebészhez,ő megmondta h. pl. műtéti úton kell eltávolítani vagy lézerrel vagy lefagyasztással.Nekem végül leműtötték,de az egész max. 10 perc volt.

14/l

2012. ápr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ingyenes volt. Bőrorvos megvizsgálta, hogy leszedethetem-e. Elmentem a dokihoz,megbeszéltünk egy időpontot. Kaptam egy is szurit, onnantól kezdve semmit nem éreztem 2-3perc alatt lekapta, közben beszélgettünk, nevetgéltünk :) majd a levett anyajegyet elküldi kivizsgálásra, hogy minden rendben van vele (nem rákosodott), 1,5-2hét múlva kiszedték a varratokat. Azóta 5anyajegyem szedettem le :)
2012. ápr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én fizettem érte, mert magánrendelésen kerestem fel egy plasztikai sebészt. Nem mondott pontos árat, és azt mondta, hogy majd varratszedéskor annyit fizetek neki, amennyire meg leszek elégedve. Nekem azért kellett levenni egyet a karomról, mert elmartam, és a bőrgyógyász azt javasolta, hogy szedessem le, és ez után kerestem fel a plasztikai sebészt. Elmentem hozzá, megnézte az anyajegyet, adott egy időpontot a kórházba, és körülbelül ennyi is volt az egész. Egy hetet kellett várni, majd az időpont napján reggel bementem a kórházba, ott várnom kellett legalább egy órát, mire behívtak. Le kellett venni a felsőmet, beöltöztettek, majd a műtőben megkaptam az érzéstelenítőt, leszedte az anyajegyet, összevarrta a sebet, és végeztem is, alig tartott az egész 10 percig. Egy hét múlva kellett visszamennem varratszedésre,ahol 20000 forintot fizettem az orvosnak, és már csak egy nagyon vékony, szinte észrevehetetlen heg van a helyén. De ahogy már előttem is írták, meg tudod csináltatni ingyen is.
2012. okt. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!