Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a félig...

Mi a véleményetek a félig felnyírt, másik oldalon meg hosszú hajról?

Figyelt kérdés
Szerintem, nagyon hülyén néz ki.
2014. jan. 19. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
szerinted. mas szerint meg nem. ez nem kerdes, ez velemeny, igazabol senki sem kivancsi ra, hogy neked tetszik-e vagy sem. (nem szemetkedni akarok, de izlesekrol vitatkozni teljesen ertelmetlen)
2014. jan. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért szánsz időt arra hogy ezzel foglalkozz? Egészséges lelkű, békés ember nem ragad le ilyen negatív dolgoknál, mint hogy más hogy néz ki... hanem érzi, hogy neki nem tetszik, se kedve, se ideje ezzel foglalkozni, ezért továbblép, és nem keres visszajelzést vagy akar vitákat gerjeszteni (merthogy az ízléssel kapcsolatban veszekedés lesz úgyis)

Bocsi, ha nyers voltam, de tényleg ezt gondolom.

2014. jan. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem tetszik,valakinek jól áll,valakinek nagyon nem.
2014. júl. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!