Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú arcom van és rövid...

Hosszú arcom van és rövid hajam, egyik oldalt rövid, másik oldalt hosszabb! Már unom és szeretném megnöveszteni vállig, majd felvarratni! Szerintetek hogy fog állni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:

hát sztem a hosszú arcot a hosszú haj,csak még jobban meghosszítja,nem?!? (vagy nem tudom!) :P

Szerintem egy fodrász tudná ezt megmondani!

2011. jan. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is hosszúkás arcom van, és hozzá majdnem derékig érő hajam! Soha semmi pénzért nem vágatnám le, szerintem nagyon jól áll. Nem feltétlenül baj az, ha a hosszúkás arcot még jobban megnyújtod, mert van akinek jól áll. Igazából szerintem a hosszú haj nem csak a fejformától függ, hanem az arcberendezéstől is.
2011. jan. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!