Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek az állam alatti...

Mit kezdjek az állam alatti fekete szőrszálakkal?

Figyelt kérdés

Még csak néhány van, azokat szemöldökcsipesszel kiszedtem, de mintha még több jönne ki tőle, ráadásul hetente nőnek újra.

Mivel lehetne végérvényesen eltüntetni?


2009. dec. 3. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Végleg csak lézeres szörtelenitéssel lehet eltüntetni. Ha ezt nem vállalod,marad a gyantázás v a csipesz.
2009. dec. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
NE GYANTÁZD! Ezt nekem kozmetikus mondta,mert a gyanta kitépi a nem túl erős szőröket is és csak megerősödik az összes szőrszálad. Csak csipesszel szabad őket tépkedni. Nekem is van, utálom is, de hát mit csináljak? Sötét haj, sötét, erősebb és sűrűbb szőr. Egyébként mindenkinek van ha megnézel egy szőkét neki is van, csak nem látszik normálisan.
2009. dec. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!