Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A tojásnak van jótékony...

A tojásnak van jótékony hatása a bőrre?

Figyelt kérdés
Összekevertem egy tojás sárgáját a fehérjével és azt kentem az arcomra. Jó ötlet volt? Szebb lesz tőle a bőröm?
2014. jan. 20. 18:31
 1/3 Hepu ***** válasza:

Nem is egy. A tojássárga a zsírós bőrrel csodát tesz. De ételként is hatással van a bőrünkre.

[link]

sok hasznos tudni valló van az oldalon ,ami miatt hasznos a tojás.

2014. jan. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy nekem inkább száraz a bőröm, mint zsíros..

Miután lemostam finom, puha volt az arcom. Nem sokkal rá, eszméletlen módon kiszáradt, alig győztem kenni hidratálókrémmel.

Nagyon szépen köszönöm a választ!:)

2014. jan. 20. 22:08
 3/3 Hepu ***** válasza:
Én fürdés után szoktam szenvedni ,a következő képpen. A tusolás közben semmi baj,azután arctörlés és úgy érzem mintha az arcom egy száraz pergamen lenne,ha nem kennem be arc tejjel,letudnám kaparni az arcom,úgy hogy ha víz közelében vagyok mindig van nálam arc tej vagy arc krém az mindig segít,kivétel amikor olyat veszek amitől a mitesszereim kedvet kapnak portyázni az arcomon.
2014. jan. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!