Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy hívják azt a hajat,...

Hogy hívják azt a hajat, mikor össze van fogva egy lány haja, és ami az arcába lógna, az hátra van fogva? Régebben volt divat.

Figyelt kérdés

De nem tudom hányas években. Talán '60 - '70es évek divatja? Esetleg '50-es?


Nem tudom jobban elmagyarázni. :D


A hajuk hátul össze van fogva, és ami az arcukba lógna, az hátra van a fejük tetején fogva.

Milyen haj az?



2014. jan. 20. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Pedig ennél jobban meg kell erőltetned magad, ha választ szeretnél!

Keress esetleg képeket!


El se tudom képzelni. Eleve ha össze van fogva, akkor nincs mi, az arcba lógjon.

2014. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát mivel, csak az oldalsó, hátulsó haja van összefogva, ami az arcába lógna a frufruja az hátra van valahogy fogva a többi hajához. :D

De mindenhol egyforma hosszú haja van!

2014. jan. 20. 19:29
 3/5 Hepu ***** válasza:

szerintem a neve Bohóc haj és az ötvenes évek.

[link]

Szárítsd meg a hajad lehajtott fejjel – így extra emelést biztosítasz a haj gyökereinek. Amint teljesen megszáradt a sörényed, készít előre tupírt, csatold le, majd utána gumizd össze a hajad.

2014. jan. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyesmire gondolsz?

[link]

[link]


Ha igen, akkor keress rá a Googleban úgy, hogy "half up half down hairstyles".


Ha nem ez az, akkor próbáld meg jobban elmagyarázni!:)

2014. jan. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"Hepu nevű felhasználó válasza:


szerintem a neve Bohóc haj és az ötvenes évek.

[link]

Szárítsd meg a hajad lehajtott fejjel – így extra emelést biztosítasz a haj gyökereinek. Amint teljesen megszáradt a sörényed, készít előre tupírt, csatold le, majd utána gumizd össze a hajad."


Ott a pont! Köszi! Akkor csak jól magyaráztam! :D

2014. jan. 20. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!