Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik a tapasztalatok a hennával...

Mik a tapasztalatok a hennával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Átlagos sötétbarna a hajam, de olyasmit szeretnék, ami feketés, viszont fényben vöröses a csillogása. Úgy tudom, hennával és indigóval kísérletezve ezt el lehetne érni. Egyébként még sosem volt festve semmivel sem a hajam, de rendes hajfestéket nem is nagyon szeretnék használni, őszintén szólva. Tapasztalatok? :) Köszi előre is!

2014. jan. 21. 13:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt soha semmi bajom a hennával. Allergiás BÁRMIRE lehetsz! Legyen az természetes, vagy vegyszer. De a hajat nem roncsolja. Valóban nem lehet vele centire belőni az eredményt, mint a vegyi hajfestéknél, de ha elég világos a hajad és elég jól használod, akkor bizony a hatás is drasztikus. Nekem szinte piros volt a hajam egy ideig. Persze aztán már nem lesz olyan erős, amikor megint ráfested, és a hennában pont az a jó, hogy természetesnek hat. Tőlem mindig megkérdezik, hogy eredeti-e mert nem tudják eldönteni. Feltűnő de mégsem virít.
2014. jan. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

3. vagyok

nekem is szárítja a hajam, pedig minőségi tiszta henna volt. Szóval próbálom most már miné ritkábban festeni.

2014. jan. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem rettentő száraz volt a hajam, szétállós, és durva. Mióta használom, sokkal jobb :)
2014. jan. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ja nem tudom ki milyen gyakran használja, én kb évente egyszer, akkor is csak azért mert gyorsan lenő a hamam. :)
2014. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!