Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, mennyire találjátok...

Fiúk, mennyire találjátok vonzónak, vagy esetleg pont nem vonzónak a bőven fenék alá érő hajat?

Figyelt kérdés
Nekem addig ér, természetes szőke, olyan aranyszőke inkább, és egyenes.

2014. jan. 22. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem tetszik nekem... túl hosszú, kislányos.
2014. jan. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Egy kép sokat segítene. Egy alapvetően nőies arcot/alkatot vonzóvá tesz, de egy kislányt még "kislányosabbá" ha érted mire gondolok:)
2014. jan. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a hosszú hajat, de nekem a fenékig vagy az alá érő haj már nagyon túlzás. Mindig az jut eszembe róla, hogy ennek a lánynak nincs semmije, csak a haja.

Ráadásul nagyon kevés lánynak megfelelően egészséges és megfelelően sok a haja ilyen hosszú hajhoz.

Az meg csúnya, ha a vége törik, de nem hajlandó levágatni, mert akkor 2 cm-vel már rövidebb lesz. Volt ilyen ismerősöm :)

2014. jan. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
én bármit megadnék ha ilyen hosszú hajú barátnőm lenne, szerintem pont hogy a hosszú haj a nőiesség szimbóluma, és én nagyon odáig vagyok érte, szeretem fésülgetni, simogatni, foglalkozni vele, bármit :) nagyon ritka az igazán szép haj, szerintem becsüld meg és légy rá büszke, egy képet küldhetnél üzenetbe mert nagyon kiváncsivá tettél. 23/F
2014. jan. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon bejön .Ilyen bnőt szerettem volna mindig is ,most is. Privát beszélgetésnek,képnek örülnék !

Nehogy levágasd !!!

2014. jan. 24. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyet értek a 4 és 5 válaszolóval. Én is imádom az ilyen hosszú hajat (le ne vágasd) az meg, hogy természetes szőke külön plussz. Gyögyörü lehet. Tehetnél fel képet róla.
2014. jan. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát nagyon is, én speciel mindig egy ilyen lányra vágytam. Mellesleg egy lány csak gyönyörű lehet egy ilyen hajjal... és ha ehhez társul egy kellemesen bóditó parfüm:D... (Egy asszony illata) :D
2014. febr. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a kedves válaszát!

Ígérem megfogadom tanácsotokat és nem fogom levágatni!

Képet pedig megpróbálok készíteni róla, amint lehetőségem nyílik rá! :)

2015. jún. 23. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!