Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások ott. Bőrgyógyászok...

Pattanások ott. Bőrgyógyászok segítség. Valaki?

Figyelt kérdés

Egy hatalmas problámám van. Lehet nem tűnik annak, de nagyon kérem valaki vegye komolyan és ha tud segítsen, mostmár tanácstalan vagyok :(

Egész rég óta pattanásaim vannak a fenekemen, nem tudom mitől. + rózsaszín nyomok maradnak utánna amelyek nagyon nehezen múlnak el! Tanácstalan vagyok, minden féle próbáltam rátenni: neogranormontól, puderig, minden féle krémet, arctisztítót, de nem múlik el. 18 éves vagyok ez megkeseríti az életem :((

Kérem valaki hozzááértő segítsen, a hagyományos forumokon mindent átnéztem már és kipróbáltam... S.O.S



2013. nov. 26. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez szerintem az izzadtságtól lehet. Nyáron gyakoribb az ilyen probléma, de a nem megfelelő fehérneműtől is lehet. Lehetőleg pamut alsóneműt hordj és ne műszálasat. Vmint akár a tusfürdőt, habfürdőt is okozhatja, használj ilyen helyekre intim mosakodógélt, ha ilyet használsz, akkor ötletem sincs mitől lehet.
2013. nov. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hipózni kellene rendszeresen a fehérneműt, pizsamát, ágyneműt, törülközőket,hogy legalább baktériumok ne legyenek sehol

a kénes szappan (Nadin) is antibakteriális, de safeguard antibakteriális szappan is jó. Ha száraz a bőröd,akkor érdemes lenne testápolóval kenni.Szóval kell a szappanozás is meg a testápolózás is, hogy a bőr felső rétege ne vastagodjon fel, hanem puha legyen, mint a babapopsi.

2013. nov. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

fehérneműs fiókban illóolajat csöppenteni, párologtatni, levendula, teafaolaj jók erre, antibakteriálisak

Rossmannban lehet kapni teafaolajos szappant 200 Ft alatt.

2013. nov. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, várom a többeikét is, sokat segítene!

Jelenleg beszereztem egy kénes szappant, mivel inkább zsiros a bőröm, mint száraz, ha nem próbálkozom tovább!

2013. nov. 28. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!