Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ötlet pattanások ellen?...

Szfruzsii kérdése:

Ötlet pattanások ellen? Valami hatékony modszert lécci

Figyelt kérdés
Már munden létező modot kirpóbáltam a pattanások eltüntetésére de remélem tudtok valami ujdonságot mondani !
2014. jan. 23. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem jó,ha csak ész nélkül kipróbálsz mindent,1000féle bőrtípus van,lehet,hogy ami nekem bevált az rajtad nemhogy nem segít,de akár tovább ronthat a helyzeten.Először inkább állapítsd meg a bőrtípusodat és olyat használj rá ami arra és csak arra jó.Nincs két olyan ember,akinek pontosan ugyanaz a praktika jó a bőrére.Fordulj bőrgyógyászhoz nincs más megoldás.
2014. jan. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem megváltoztatta az életemet.Bátran ajánlom.Dalacin T.Ez egy antibiotikumos folyadék.A háziorvos felírja neked.Két hét után nem fogsz emlékezni arra, hogy néztél ki előtte, de már egy hét után látszódni fog a javulás.Mellékhatása nincs.13 évesen kezdtem el, három év után pedig abbahagytam, de már akkor is csak hébe-hóba használtam és azóta sincs semmi, pedig én nagyon pattanásos voltam.
2014. jan. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hintőpor ----> nekem bevált :P
2014. jan. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek
2014. jan. 23. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:
teafa olja, egészségesebb táplálkozás, ne piszkáld az arcodat, minden est jól tisztítsd meg, és egy bevizezett kozmetikai vattakorongra csepegtess két csepp teafa olajat, azzal kend át minden este. Sokat fog segíteni.
2014. jan. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
elozo vagyok, a barátomnak 100%osan bevált a teafa olaj, már egyaltalán nem pattis. Nem olyan drága, sokáig elég.
2014. jan. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!