Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az orromon vannak fekete,...

Az orromon vannak fekete, barna pontok, melyeket ha megnyomok, fehér váladék jön ki? Érdemes ezeket nyomogatni?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy a barna, fekete pöttyök azok faggyúmirigyek, és amiket kinyomok, az a faggyú lehet.

Érdemes ezeket kinyomni abból? Esetleg időnként vagy nem?

Lehet ebből valami baj?


Továbbá ha nyomogatom az orrom, akkor megnőhet az orrom, idővel nagyobb lesZ?



2014. jan. 23. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
Istenem mennyire irigylem a problémádat ha te azt tudnád.
2014. jan. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
51%
Mitesszer a neve.
2014. jan. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Az utolsó kérdést nem igazán értem, de mindenesetre ne nyomogasd (és nem azért, mert nagyobb lesz).
2014. jan. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Persze hogy érdemes kinyomni, akkor nem lesz ott. Semmi bajod sem lehet. Szerinted ha nyomogatástol nönének az emberi testrészek akkor lennének kis péniszek?? Te hát az orrod sem fog megnöni. Tudom hogy nem azt akartad nyomogatni :)
2014. jan. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

The fuck?


A legnagyobb bajod az lehet, hogy koszos kézzel piszkálod és begyullad vagy a körmöddel megsérted magad.

Az orrod nem fog nőni.

2014. jan. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz bajod. Nekem is tele szokott lenni időnként az orrom, olyankor kinyomom őket, és már nem látszanak a kis pontok. Apró mitesszerek. Sok embernek van. ( Nem mindnek, mielőtt még valamelyik túliskolázott elkezd hőbörögni....)
2014. jan. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Missi_Key ***** válasza:
65%
ez komolyan kellet ebbe a témakörbe?
2014. jan. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,otthon tiszta kendővel nyomkodd át finoman.Utána tegyél rá fertőtlenítőt.
2014. jan. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ujjammal szoktam, hogy nyomást gyakorlok az egyik oldalról vagy mindkettőről.


Papírzsebi megteszi, az elég tiszta?

2014. jan. 24. 19:26
 10/10 anonim ***** válasza:
igen az a miteszer, ha nem szeretnéd, hogy olyan csúnya legyen akkor nyomd ki, de előtte moss kezet, mert semmit sem ér, ha a sok koszt kinyomod belőle és közben vissza is nyomod azt...előtte ajánlanám, hogy készíts kamilla teát majd gőzöld ki úgy sokkal könnyebb!:)
2014. jún. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!