Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek az gáz, ha férfi...

Szerintetek az gáz, ha férfi létemre szeretnék keratinos hajkiegyenesítésre menni?

Figyelt kérdés

Göndör a hajam, így vasalom, de foylton göndörödik, amit utálok.

Utánanéztem, és hát kicsit borsos az ára, és láttam hogy méret szerint megy. Szerintetek gáz lenne ha megcsináltatnám, és kb menniy lenni? (Elöl kb 10 cm-es a hajam, és csak ott.



2014. jan. 25. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? :)
2014. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
sok meleg pasi megcsináltatja, nem gáz.
2014. jan. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De az a különbség, hogy én nem vagyok meleg...
2014. jan. 25. 21:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Na ez bunkó volt...

Szerintem nem gáz.Sőt,sokkal jobb,mint ha igénytelen lennél.Amúgy meg,nincs rád írva,hogy meg lett csináltatva... az utcán már senki sem fogja tudni,csak addig a szalonban,amíg megcsináltatod... :)

2014. jan. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 supra01 ***** válasza:

Dehogy gáz!

MENJ EL NYUGODTAN!!!!!!

Az a lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben!

Na, sipirc!!!!!!

2014. jan. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Szallnban dolgozok, van egy pasi, aki dauerra jár, vak aki festeti az ősz hajszálait...egyik se meleg
2014. jan. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, aranyosak vagytok.:) 😏
2014. jan. 26. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!