Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olajat hogyan kell...

Ricinus olajat hogyan kell használni? (bővebben lent) Nektek mi a véleményetek az olajról?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársam azt mondta hogy szárazra a másik pedig hogy vizes hajra . Akkor most hogyan kell?

És hajbalzsamot használjak? Hajnővesztésre akarom használni. A fejbőrre kell kennem vagy a hajvégekre?

Nektek bevált? 14/l


2014. jan. 26. 20:33
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Először is mivel hajnövesztés céljából szeretnéd használni ezért a haj tövére kell kenni , de én a végére is szoktam mert jót tesz neki.

Én nem szoktam bevizezni a hajamat előtte ,szerintem nincs értelme , bár lehet hogy ugy is jó. Olivaolajjal szoktam összekeverni és ugy rá.

Hajbalzsamot nem feltétlenül kell, ha az olajból a végre is kensz.:) Nekem bevált körülbelül 3 hét után váltotta ki a hatását és a szempilláim is hosszabbak lettek tőle. :)

2014. jan. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Száraz hajra szoktam én is kenni,a tövére is és a végére is,majd lefedem törölközővel,hogy jó melegen legyen. Nekem bevált,rendesen megnőtt a hajam tőle!
2014. jan. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!