Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok jó hajnyírót...

Ajánlanátok jó hajnyírót (szakállvágás céljából kellene)?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket h írjátok le a gép típusát is! Köszönöm

Ja olyan max 10 000ft-ig :)


2009. dec. 4. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha szakállvágásra akarod használni, akkor neked nem hajnyírógép kell mánemazé' :D. Erre is van külön gép, szakállvágó a neve :), és ugyan úgy elektromos vagy épp akkus. Csak kisebb a pengéje, így precízebb műveleteket is végre lehet hajtani vele.
2009. dec. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na jó, igaz vannak ilyen kombó gépek, tehát kettő az egyben :D, akkor én néztem el. :P
2009. dec. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ööö...Hát igazából nem nekem kellene, hanem a barátomat szeretném meglepni vele. És ő azt mondta, h nem szereti az elektromos borotvát, hanem hajnyírót használ...Amúgy én teljesen kontár vok a témában sajni, ezért is lenne szükségem segítségre...:S
2009. dec. 4. 20:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Ah értem, a haját is géppel vágja? Vagy csak a szakállát szokta ezzel?
2009. dec. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Neem, csak a szakállát:)
2009. dec. 4. 21:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor szerintem nem kell ilyen kettő az egyben gép neki. Bőven elég lesz egy sima szakállvágó gép is. Nem tudom, hogy neten rendeled, vagy személyesen veszel egyet egy műszaki boltba? Szerintem a bolt lenne jobb megoldás, ott azért még is csak előtted van a dolog, meg segítenek is. És inkább jobb nevű márkákat válasz tehát pl Panasonic, Philips ilyesmi. Szerintem van kismilliófajta, szóval nehéz lenne itt ajánlgatni. :)
2009. dec. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is jobb, ha boltban vezsem meg...Csak gondoltam ha vkinek van tapasztalata, akk elmondhtaja:)

Hát am ez az, h 1általán nem értek hozzá, aztán félek, h beégek, mert vmi bénát vezsek :P xD

Na de majd csak megoldom vhogy :) Köszi a válaszokat

2009. dec. 4. 21:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Annyira beégni nem fogsz vele, ha márkásat veszel, itthon is van egy és semmi gond nincs vele, szépen levágja a szakállat.

Sok sikert!

2009. dec. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!