Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Muszáj levágatni vagy van...

Muszáj levágatni vagy van valami megoldás?

Figyelt kérdés

Hosszu fekete hajam volt (hátul az alja). Kiszőkítettem és azóta elég nehezen tudom fésülni (szóval leégettem) ez volt 1hónapja! De azóta küszködök vele,barzsamozom, pakolások stb... Szerintetek vágassam le? Vagy tudtok valami megoldást?

(3éve növesztem azóta nem let soha levágva max 1-2 centi...most amit kellene az kb 10 cm :( )


2011. júl. 15. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Csakis az olló,aztán folytasd a pakolásokat.

Ha nem vágod le,csak tovább törik a többi része is:(

2011. júl. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak a vágás maradt. A tönkre ment, szétnyílt hajat nem tudod összeragasztani semmivel.:S
2011. júl. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te csináltad a szőkítést vagy fodrász? Ha te:soha nem értettem miért akarja tönkre tenni valaki a szép haját ilyen hülyeségekkel,hogy magának csinálja...:S Az olló segíthet,semmi más,hiába kenegeted bármivel.
2011. júl. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vágasd le .... nem árt neki ha felfrissül, gyorsabban is fog nőni, mert egészségesebb lesz
2011. júl. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A 3 év alatt tuti eléggé elroncsolódott a hajad, gyakrabban kellene vágatnod a hajad nem kell sokat, elég az a 1-2 cm csak gyakrabban.

Mindenképp vágasd le, és utána mindig balzsamozd, pakolás stb... és úgy tuti egészséges lesz a hajad :)

2011. júl. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vágasd le! Ha eddig nem nagyon volt vágva a hajad akkor gyorsabban fog nőni az első pár hónapban és hamar megnő. :) Figyelj lehet, hogy még jobban is fog állni a rövidebb. A lényeg h az arcodhoz megfelelő fazont válassz. :) És szerintem inkább sötétebb árnyalatot válassz mert a szőke roncsolja a legjobban mert az kiszívja belőle a szint vagy valami ilyesmi. :D
2011. júl. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sötétbarna a hajam igazából,de ugye eddig mindig fekete volt elöl pedig rózsaszín tincs (Szóval ilyen extrém).

Valamelyik nap ugye ujra festettem feketére és elkezdett hullani oldalt.A doki azt monta,hogy nem használhatok többé fekete hajfestéket mert alergiás lettem rá vagy valami ilyesmi.

Szóval ki kellet szőkitetni és most valami világosabb barnát tetettem rá... Hát igen sajna levágatom :( Csak visszanő :D Köszi a válaszokat (Amugy csak bíztam benne,hogy montok valami jó sampont vagy valami,de ismerek egy hajnövesztő sampont attol havi 3-4 cm-ert is nő a hajam :) )

Sziasztok :)

És még egyszer köszike :)

2011. júl. 17. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!