Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Manna szappan hol kapható?...

Manna szappan hol kapható? Vagy csak neten lehet rendelni? Aki próbálta már tényleg jó?

Figyelt kérdés

2014. jan. 28. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Én eddig csak neten láttam. És hát attól függ, melyik szappanra gondolsz, mert én mannából az Ében arctisztító szappant használom, ami ugye pattanásos bőrre van. Hát nem mondom, hogy tökéletes lett tőle az arcom, de azért tényleg javít rajta, meg ha nagyon zsíros a bőröd arra tényleg jó, mert elég rendesen szárít. És gazdaságos is, én aug. végén rendeltem és még több mint a fele megvan. :)
2014. jan. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ébent én is próbáltam, nagyon jó, nekem teljesen rendbe hozta, és nem is zsírosodik a bőröm. Ismerősök próbáltak többet is, azt mondják jók azok is.
2014. aug. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!