Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szappan rendesen tisztít?...

A szappan rendesen tisztít? Nem leszek miteszeres tőle?

Figyelt kérdés
Arcra használnám, de már mindentől félek ami nem tusfürdő. A mosdókrémtől tele lettem miteszerrel:(
2014. jan. 26. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a szappant hanyagold az arcbőrre, nem túl kedvező. Ha alapból problémás az arcod, menj el bőrgyógyászhoz! Én is voltam, és azt mondta, a szappan nem jó. Nekem mosakodókrémet ajánlott, es írt fel tablettát, és néhány krémet, de ne a boltban kapható mindenféle kozmetikumra gondolj, mert attól még rosszabb lesz sokszor.
2014. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább micellás lemosót válassz, vagy arctisztító gélt.
2014. jan. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát gyerekek szerintem meg első a helyes táplálkozás és a helyes életmód. Azzal mizu? No meg persze tinikorban normális a pattanás. De ne az legyen az első, hogy tabikkal tömjük magunkat, csak mert a bőrdoki ennyihez ért...

A szappan sosem volt ajánlatos a bőrre. Nem tisztít, hanem szárít aztán esetleg még rosszabb is lesz utána.

2014. jan. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a sima szappan nem jött be, se a drogériás arctisztító gélek, viszont amióta holt tengeri iszapból készült szappant használok a bőröm elképesztően szép lett. Persze szárít kicsit, de nem jobban, mint a gélek. Miután alaposan megmostam az arcom vele, bekenem hidratálóval és olyan, mint a babapopsi :)
2014. jan. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Doruss ***** válasza:
A legtöbb szappan nem túl jó arcbőrre. De nekem bizonyos természetes alapanyagokból készülő szappanok (shea vajas, olívaolajos és hasonlók) beváltak, azok nem rosszak. Ilyenek főleg webshopokban kaphatók (Olivia, Mannaszappan), de pár helyen már boltokban is látni néha.
2014. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sószappant,teafaolajos szappant és bármilyen orvosi szenes szappant igenis használhatsz. De nekem pl. a Himalaya szappanjai nagyon NEM váltak be; mert igaz,hogy aktív hatóanyagtartalmuk természetes,de a többi adalék..... az borzasztó.


Amúgy simán felkereshetsz egy bőrgyógyászt is :) Persze havonta kozmetikushoz menni sem árt.

2014. jan. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a baba szappant ajánlom, de nem az illatos féléket, hanem csak a hagyományos baba szappant!! amugy a tusfürdő zsírosít..tudtad?
2014. márc. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!