Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt közületek aki használ...

Bucika2011 kérdése:

Van itt közületek aki használ mannaszappant, azok közül is a problémamantes bőr csomagot pattanásos mitteszeres bőrre?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert én használom kicsit több mint egy hete és olyan mint ha egyre több mitteszer és pattanás jönne ki az arcomon.Nagyon tágak a pórusaim és nem tudom,hogy ez azért van mert tisztul a bőrőm vagy mert még sem ugy vállik be ahogy reméltem.Ha valaki van közületek aki használja ugyan ezt kérem írja meg a tapasztalatait mert a mannaszappan oldalán csak 1 ilyen hasonló kérdést találtam ,de nem adtak választ rá így nem lettem okosabb.Köszönöm!
2014. jan. 31. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:

A mannaszappan egy nagy átcseszés. Jó a marketingje ezért veszi mindneki, pedig marha drága. Sokkal olcsóbban tudsz venni természetes szappanokat más, nem anynira felkapott gyártóktól. Keresgélj a környezetedben.


pl Az egyik szappanuk problémás bőrre, ezren felül van. Ugyanezt a fajtát rendeltem egy ismerőstől 600 Ft-ért, és még jobb is mint a manna.


Ne dőlj be.

2014. jan. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen?És ha megkérdezhetem honnan vagy hol lehet beszerezni azt a másik fajtát amit használsz?Mert ha elfogy a mannás lehet,hogy kipróbálnék másik gyártotol is hasonló szappanokat.Köszönöm!
2014. jan. 31. 15:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is használok mannát, és pont ezt a csomgaot tervezem holnap megrendelni. Nekem bevált. A fekete szappant használom jelenleg, amitől tényleg sokkal kevesebb pattanásom jön ki,mint eddig, és a kókuszvaj is nagyon jó, isteni az illata és nagyon jól hidratál.
2014. febr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Reformkence, Zelka, Happy Skin.
2014. febr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindegy,ha már megrendeltem elhasználom.Bár most 2 napja úgy vettem észre,hogy kicsit javult a helyzet,várok még hátha.Én a prémium shea vajukat használom,de csak este lefekvés előtt kenem be vele az arcomat mert fénylik a bőröm tőle nagyon,de reggel nem kell semmivel sem kennem mert jól hidratálja.Nekem egyébként a sószappan nagyon szimpatikus,miután megmosom vele az arcom összehúzodnak szépen a pórusaim sokkal szebben néz ki az arcom.Köszönöm azoknak akik eddig írtak! Szívesen olvasnék még másoktól is tapasztalatokat.
2014. febr. 3. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!