Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 21 éves vagyok, és ránctalanít...

21 éves vagyok, és ránctalanító (vagy inkább ráncmegelőző) krémet szeretnék, tudnátok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
Árban azért nem egy la prairie meg shiseido vonalon mozogva, hanem max 5-10 ezer forintért, de ha van jó olcsóbban, annak csak örülök. :)
2014. febr. 1. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt van pár jó példa:

[link]

2014. febr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg az adott korkategóriát.Most 25 évig nézd őket,inkább hidratáld a bőröd és a Nivea Visage Aqva nagyon jó.
2014. febr. 2. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Hidratálóm már van (Bioderma), de ez a paula's choice is megtetszett, bár azért a 9500 Ft-os áron kicsit húzom a számat... :D

2014. febr. 2. 12:37
 4/5 Fazekas Áron az igaz válasza:

ha teheted ilyeneket használj

ne valami mérgezőt hanem bio cucot


[link]

2014. febr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Szerintem a legjobb ráncmegelőző dolog nem 1 krém, hanem az életmódod.... No szoli, no cigi és no stress. :) Nekem elhiheted, én már benne vok a korban. :)
2014. ápr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!