Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dús, viszont vékony szálú,...

Dús, viszont vékony szálú, világosbarna, könnyen gubancolódó hajból milyen frizurát lehetne vágatni?

Figyelt kérdés

Nem töredezett, nincs festve viszont nagyon könnyen gubancolódik:S Szívem szerint növeszteném mell alá érőig de hajmosás után 2. nap már zsíros a töve, lelapul. Vagy később nem fog ennyire zsírosodni (16 éves vagyok) és növesszem tovább?

Frufrum már volt de nélküle szerintem jobb mert minden másnap mosni kellett és nem állt olyan jól.



2014. febr. 1. 22:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem növeszd meg csak használj hajvégápolót, hogy ne álljon neki töredezni. Jól fog állni. :)
2014. febr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!