Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőkítés? Szőrtelenítés?...

Szőkítés? Szőrtelenítés? Világosbarna vékony szőrszálak vannak a combomon. Nem akarom gyantázni, epilálni. Tudom valahogy szőkíteni? Oxigentál? Vagy mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Most komolyan már lassan a combon is szőrteleníteni fogtok?!

Szerintem max. szőkítővel. Nyáron meg ha barnulsz úgyis szőke lesz, mivel vékony ezért nem kellene gyantázni.

2011. febr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne lepődj meg ezen, én olyat is olvastam már itt, hogy valaki a s*ggét akarja szőrteleníteni... Amúgy az jó ötlet, hogy nyáron lebarnulsz, és szőkülnek a szőrszálak is. Bár én néha végigfutok rajta epilátorral, legalább picit ritkulnak.
2011. febr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem az a gondom, hogy ugye szőrös a combom. Borotválni nem akarom, mert megerősödik. Ezért epilálni sem akarom.

Szőkíteni szeretném, de nem tudom hogy tegyem.

Segítsetek!

2011. febr. 13. 20:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Vegyél egy tasak szőkítőport+3 agy 6 százalékos hidrogén-peroxidot. Ezt kell rávinni a lábra. először picit kifehéredik a lábad is tőle, de később visszaáll a színe:D

Fodrászkellékboltban vedd meg és a keverést is érdeklődd meg!

2011. febr. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. febr. 14. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!