Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan világosítsam a hajam...

Hogyan világosítsam a hajam ezek után?

Figyelt kérdés

fekete volt nemrég lett leszívatva és ilyen lett de sötét vagy középszőke hajat szeretnék de most egy darabig nem lehet szívatni mert ugye az nagyon roncsolna de akkor hogy?

most ilyen:

[link]

[link]


2014. febr. 2. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem első lépésként próbáld meg azt elérni hogy a hajad egészséges, fényes és erős legyen, mert a képen nagyon száraznak és roncsoltnak tűnik. Egyél sok gyümölcsöt és zöldséget, és igyál meg min. napi 2 liter folyadékot. Szedj valami hajerősítőt, használj olyan termékeket, amik segítenek a haj regenerálásában (ilyen pl a gliss kur 19 összetevős sampon meg balzsam) Használj hővédőt is ha vasalod vagy szárítod a hajad.

Festeni szerintem igazából felesleges lenne mert úgysem fogná be a festék a hajad, szivatni meg nagyon nem érdemes, mert tényleg tönkreteszi a hajat. Az egyetlen amit csinálhatsz, hogy elmész egy jó fodrászhoz és vele letárgyalod. Ha jó fodrászhoz mész akkor ő úgy fogja csinálni hogy kevésbé tegye tönkre a hajad. Én is szivattam már le a hajam, egyszer rossz fodrászhoz mentem, totál tönkrevágta az egészet, aztán gyűjtöttem annyi pénzt hogy mesterfodrászhoz menjek, na ő viszont úgy megcsinálta, hogy csak néztem.. :)

2014. febr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez már kb sötétszőke, szóval nem hinném hogy tovább kéne szőkíteni, max befesteni egy rendes professzionális festékkel, világosabbal mint amilyen színt szeretnél, mert úgyis sötétebb lesz valamivel.
2014. febr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennek tök szép színe van.:) Citromlével próbáld.:)
2014. febr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!